Spray Paint Art to technika tworzenia niesamowitych obrazów dzięki farbom w aerozolu, potocznie nazywanymi sprayami. Można tu mówić o malowaniu sprayami, choć większość efektów uzyskuje się dzięki odbijaniu strumienia farby od różnego rodzaju kształtów, które nakładane jeden po drugim tworzą końcowe niesamowite dzieło.

Spray Paint Street Art to pielęgnowana przez ulicznych performerów sztuka tworzenia obrazów dzięki technice Spray Paint dla publiczności. Nie jest sztuką trudną, lecz wymaga wyczucia kolorów, znajomości technik mieszania barw, zdolności manualnych i przede wszystkim olbrzymich pokładów wyobraźni. Nie ma dwóch jednakowych obrazów, tworzenie każdego z nich to tak naprawdę improwizacja, na którą artysta zawsze powinien być gotowy.

Jednym z takich ulicznych artystów jest pojawiający się w Ustce w okresie wakacyjnym artysta - człowiek, dzięki któremu najpierw zrodziła się pasja a później powstał projekt SprayArt 4Kids. Wyjątkowy artysta, którego twórczość z roku na rok przyciąga co raz większe tłumy zainteresowanych.

Najczęstszymi motywami przewodnimi obrazów tworzonych tą techniką są Galaktyki, Kosmos, Natura, Abstrakcje i Sci-Fi, ale nie przeszkadza to w stworzeniu dzieła o dowolnej tematyce, jeśli ktoś taki obraz chciałby zobaczyć na własnej ścianie. Motywy te składają się z atrakcyjnych wizerunkowo elementów, przy których tworzeniu możemy zastosować różnorodność barw i gradientów.

Do malowania obrazów najczęściej stosuje się farby akrylowe lub lakiery syntetyczne, które nanoszone na śliski fotograficzny papier tworzą trwałą kompozycję graficzną. Gotowy obraz już po kilkunastu minutach gotowy jest do transportu. Po 24 godzinach przy pełnym wyschnięciu umieszczony w antyramie może stać się dekoracyjną częścią Waszego salonu czy pokoju dziecka.

 Jeśli jesteś zainteresowany
skorzystaniem z oferty Projektu SprayArt 4Kids - Zapraszamy do współpracy

Partner projektu

Projekt prowadzony jest przez:
Agencję Promocyjno-Reklamową
NOL-TYCHY

nol logo mini

 

 

 

Kontakt

Maciek Budek
tel. +48 514 274 704
kontakt@sprayart.pl

nol logo mini

Zostań Patronem Projektu

Dołącz do Patronite.pl
i zostań Patronem Projektu
SprayArt 4Kids

nol logo mini